قوانین و مقررات رزرواسیون


·    1- برگ ذخیره جا فقط به نام استفاده کننده از اتاق صادر می شود و ارائه کارت شناسایی معتبر و اصل برگ ذخیره جا یا کد رهگیری، هنگام ورود به هتل برای همراهان ضروری است.

·    2- زمان تحویل اتاق ساعت 2 بعدازظهرمی باشد

·    3- زمان تخلیه اتاق ساعت 12ظهر می باشد و در صورت درخواست میهمان جهت افزایش اقامت، تا ساعت 19 معادل 50% و پس از آن هزینه کامل یک شب اقامت از میهمان اخذ می گردد.(در ایام نوروز ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر می باشد).

·    4- ابطال رزرو تا 72 ساعت قبل از تاریخ ورود میهمان به هتل، بلا مانع بوده و پس از آن هزینه اقامت یک شب از میهمان اخذ می گردد.

ابطال ذخیره جا در ایام نوروز (27/12 لغایت 15/1) تا تاریخ 15/12    30% و پس از آن تحت هیچ عنوان وجوه دریافتی مسترد نخواهد شد .همچنين در ايام پيك (تعطيلات رسمي و تابستان)در صورت ابطال رزرو  تا 72 ساعت قبل از تاريخ ورود 30%هزينه اقامت كسر خواهد گرديد و پس از 72 ساعت تحت هیچ عنوان وجوه دریافتی مسترد نخواهد شد.

·    5- نرخ اتاق، بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه هتلها ، هتل آپارتمانها و جامعه هتلداران بوده و به ازای هر شب اقامت ، مقدار 9% ارزش افزوده به نرخ پایه اتاق اضافه می گردد.

·    6- به اطفال 2تا 5 سال در صورت عدم استفاده از تخت اضافی، نیم بهای قیمت شارژ مازاد تعلق خواهد گرفت و بالاي 5 سال شارژ مازاد بطور كامل محاسبه مي گردد .

·    7- لباسشویی هتل هر روز از 7 صبح الی 15 عصر آماده دریافت سفارشات میهمانان گرامی بوده و شستشوی لباس در اتاق ممنوع می باشد.

·    8- همراه داشتن حیوانات خانگی در هتل ممنوع می باشد.

تذکر1: نحوه ابطال ذخیره جا جهت شرکت ها، آژانس ها و گروه ها، در صورت داشتن قرارداد، مطابق با قرارداد منعقده می باشد.

تذکر2: جریمه ابطال ذخیره جا جهت شرکت ها و آژانس های غیر طرف قرارداد، کمتر از 48 ساعت قبل از ورود میهمان، معادل 100% قیمت یک شب اتاق نگهداری شده می باشد.

تذکر3:جریمه ابطال ذخیره جا جهت گروه های غیر طرف قرارداد، مطابق با مفاد ماده 4 قرارداد با آژانس ها می باشد.